Продукти Consumer Health в Україні

Антифлу.pngАнтифлу® – це комбінований засіб для симптоматичного лікування грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій та застуди.

 

Для дорослих та дітей від 12 років.

 

  Антифлу® таблетки Антифлу® у пакеті
Парацетамол 325 мг 650 мг
Фенілефрину гідрохдорид 5 мг 10 мг
Хлорфеніраміну малеат 2 мг 4 мг

 

Повна інформація по лікарському засобу Антифлу® таблетки міститься в Інструкції для медичного застосування.

 

Повна інформація по лікарському засобу Антифлу® у пакеті міститься Інструкції для медичного застосування.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Антифлу®. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. РП № UA/4910/01/01 від 01.09.2016. Антифлу®. Порошок для орального розчину. РП № UA/4910/01/02 від 19.05.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение.png

 

Оригінальний Аспірин® від Байєр

 

2_1_Aspirin_20tab_Front.pngАспірин® – лікарський засіб для симптоматичного лікування болю та підвищеної температури.

 

Показання:

Лікування легкого та помірно вираженого, гострого больового синдрому (головний, зубний біль, біль у суглобах та зв’язках, біль у спині).

Симптоматичне лікування лихоманки та/або больового синдрому при застудних захворюваннях.

 

Застосування:

Дорослі та діти віком від 15 років.

Аспірин® приймають внутрішньо після їди, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Аспірин® не можна застосовувати довше 3-5 діб без консультації лікаря.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

2_2_AspirinC_10tab_Front.png Аспірин® С – знеболювальний та жарознижувальний лікарський засіб, підсилений вітаміном С.

 

Показання:

Незначний або помірний біль, такий як головний біль, зубний біль, періодичні болі у жінок, больові симптоми, пов’язані з застудою (наприклад, головний біль, біль у горлі, біль у кінцівках).

Гарячка.

 

Застосування:

Дорослі та діти віком від 15 років.

Аспірин® С приймають перорально. Шипучі таблетки розчиняють в 1 склянці води безпосередньо перед прийомом. Дозу препарату розраховують за ацетилсаліциловою кислотою. Аспірин® С не можна застосовувати довше 3-5 днів без консультації з лікарем.

 

Склад:

1 шипуча таблетка містить 400 мг ацетилсаліцилової кислоти та 240 мг аскорбінової кислоти (вітаміну С).

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Аспірин®. Таблетки. РП № UA/4018/02/02 від 01.02.2016. Аспірин® C. Таблетки шипучі. РП № UA/4398/01/01 від 16.03.2016. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1).png

Бепантен® мазь

3_1_Bepanten_maz.pngБепантен® мазь 3,5 г, 30 г, 100 г

 

Діюча речовина: декспантенол 5%

 

 

Рекомендація:

Пелюшковий дерматит.

Застосовувати після кожної зміни підгузка.

 

Оригінальний декспантенол сприяє загоєнню шкіри зсередини. 

Ланолін, що входить до складу мазі, утворює захисний бар’єр, який дозволяє шкірі дихати, та зменшує втрати рідини, від яких страждає шкіра.*

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

*Василевский И.В. Оптимизация ухода за кожей у новорожденных и детей грудного возраста // Международные обзоры: клиническая практика и здоровье, 2015. №1. С.5-18.

 

Бепантен® крем

3_2_Bepanten_krem.pngБепантен® крем 30 г, 100 г

 

Діюча  речовина: декспантенол 5%

 

 

Рекомендація:

Суха шкіра.

 

Застосовувати 1 або кілька разів на добу за необхідності.

 

Оригінальний декспантенол сприяє загоєнню шкіри зсередини.

Завдяки легкій консистенції крем швидко поглинається та зволожує шкіру.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

Бепантен® Плюс крем

Дезінфекція та загоєння ранок без болю.

3_3_Bepanten_Plus_Krem.png Бепантен® Плюс крем 30 г

 

Діючі речовини: декспантенол 5%, хлоргексидину дигідрохлорид 0,5%

 

Показання:

Подряпини

Порізи

Опіки

 

 

Наносити на попередньо очищені рани або запалені ділянки шкіри від 1 до кількох разів на добу. За необхідності можна використовувати пов’язки.

Оригінальний декспантенол сприяє загоєнню шкіри зсередини.

Хлоргексидин чинить бактерицидну дію.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

Бепантен® Плюс спрей

Дезінфекція та загоєння ранок без болю.

 

3_4_Bepanten_Plus_Sprey.png Бепантен® Плюс спрей

 

Діючі речовини: декспантенол 5%, хлоргексидин біглюконат 0,5%

 

Показання:

Подряпини. Порізи. Опіки

 

Наносити на попередньо очищені рани або запалені ділянки шкіри від 1 до кількох разів на добу. За необхідності можна використовувати пов’язки.

 

Оригінальний декспантенол сприяє загоєнню пошкодженої шкіри зсередини.

Хлоргексидин чинить бактерицидну дію.

 

Не пече. Гігієнічне (безконтактне) нанесення спрею.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.bepanthen.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Бепантен®. Мазь. РП № UA/4157/02/01 від 29.12.2015. Бепантен®. Крем. РП № UA/4157/01/01 від 27.11.2015. Бепантен® Плюс. Крем. РП № UA/7805/01/01 від 08.12.2017. Бепантен® Плюс. Спрей нашкірний, розчин. РП № UA/7805/02/01 від 08.12.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_0.png

Елевіт® Пронаталь, таблетки, вкриті плівковою оболонкою

 

Комплекс вітамінів та мінералів для профілактики вроджених вад розвитку та ускладненого перебігу вагітності**.

 

4-elevit.png Елевіт® Пронаталь – лікарський засіб для профілактики анемії, гіпергомоцистеїнемії та оксидативного стресу у вагітних завдяки наявності в складі заліза, рекомендованої дози фолієвої кислоти*** та комплексу антиоксидантів.

 

Для вагітних, жінок, що планують вагітність та тих, що годують грудьми.

 

Спосіб застосування та дози: 1 таблетка × 1 раз на добу.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* Czeizel AE, Dudas I. Prevention of the first occurrence of neural-tube defects by Periconceptional vitamin supplementation. New Eng J med 1992:327: 1832-5
** Е.В.Мозговая, В.М.Прокопенко, Т.И.Опарина, Т.Д.Новикова. Оценка клинической эффективности витаминно–минерального комплекса для профилактики железодефицитной анемии и гестоза при беременности. Акушерство и гнинекология. 2011. №4. С.89-94.
*** Згідно з Наказом МОЗ № 417 від 15.07.2011 "Про організацію  амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні".

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.elevit.com.ua.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/9996/01/01 від 05.07.2019. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_1.png

Еріус®: Наука проти алергії

Починає діяти за 30 хвилин.

 

Ефективно контролює симптоми алергії упродовж 24 годин.

Оригінальний дезлоратадин з масштабною доказовою базою. 

Не впливає на концентрацію уваги.*

 

5_1_Aerius-tab.pngЕріус® у таблетках – дорослим і дітям від 12 років – лише одна таблетка, яка приймається незалежно від прийому їжі.

 

 

 

 

 

Рекомендації:

Усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом та кропив’янкою:

  • свербіж, сльозотеча, почервоніння очей;

  • набряк та закладеність носу, чхання, свербіж, виділення з носа;

  • свербіж піднебіння;

  • свербіж шкіри та висипання.

 

Еріус® у таблетках:

1 таблетка на добу.

Комбінується з їжею/алкоголем.

Не викликає звикання.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* Bousquet J, Van Cauwenberge P, Khaltaev N, Aria Workshop Group, World Health Organization. Allergic rhinitis and its impact on asthma. J Allergy Clin Immunol 2001;108(Suppl. 5): S147–S334. https://doi.org/10.1111/j.1398-9995.2004.00577.

 

5_2_Erius_Pack.png Еріус® сироп

 

Дозволений немовлятам з 6 місяців*.

 

Оригінальний дезлоратадин з масштабною доказовою базою**.

 

Має потрійну дію – протиалергійну, протизапальну, антигістамінну.

 

Показання:

Усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом та кропив’янкою, таких як:

  • свербіж, сльозотеча, почервоніння очей;

  •  набряк та закладеність носу, чхання, свербіж, виділення з носа;

  • свербіж піднебіння та кашель;

  • свербіж шкіри та висипання.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* При кропив’янці – з 6 місяців, при алергічному риніті – з 12 місяців. 
** Bousquet J, Van Cauwenberge P, Khaltaev N, Aria Workshop Group, World Health Organization. Allergic rhinitis and its impact on asthma. J Allergy Clin Immunol 2001;108(Suppl. 5): S147–S334. https://doi.org/10.1111/j.1398-9995.2004.00577.
 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.aerius.com.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Еріус®. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. РП № UA/5827/01/01 від 15.02.2017. Еріус®. Сироп. РП № UA/5827/02/01 від 29.11.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

Лінійка Кальцемін® – більше ніж кальцій і Д3

 

Кальцемін® Адванс, таблетки, вкриті оболонкою

 

6-advance.png Кальцемін® Адванс – окрім кальцію та вітаміну D3 містить колагенутворюючі* мінерали, які допомагають кісткам залишатися міцними та пружними.

 

Склад: 1 таблетка містить: кальцію (кальцію карбонату,  кальцію цитрату) 500 мг, вітаміну D3 (холекальциферолу) 200 МО, магнію (магнію оксиду) 40 мг, цинку (цинку оксиду) 7,5 мг, міді (міді оксиду) 1 мг, марганцю (марганцю сульфату) 1,8 мг, бору (натрію борату) 250 мкг.

 

Спосіб застосування та дози: дорослим та дітям віком 12 років застосовувати по 1 таблетці під час їди 1–2 рази на добу. Запивати достатньою кількістю води (200 мл).  Максимальна добова доза не повинна перевищувати 3 таблетки, вкриті оболонкою.

 

Показання:
Для сповільнення темпу втрати кісткової маси та корекції порушень кальцієвого обміну, для лікування захворювань опорно-рухового апарату і захворювань зубів. Рекомендується дітям віком від 12 років, дорослим, у тому числі жінкам в пері- та постменопаузальному періоді, особливо за наявності протипоказань до застосування замісної гормональної терапії.

 

У складі комплексного лікування станів, що супроводжуються значною втратою маси кісткової тканини.

 

Як базисний засіб при застосуванні антирезорбентів (замісна гормональна терапія, кальцитонін, бісфосфонати) та стимуляторів формування кісткової тканини.

 

Остеопенічні стани, системний остеопороз та його ускладнення.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

*Громова О.А. и соавт. Кальций и биосинтез коллагена: систематический анализ молекулярных механизмов воздействия. РМЖ. Мать и дитя №15 от 23.09.2016 С.1009-1017. https://www.rmj.ru/articles/ginekologiya/Kalyciy_i_biosintez_kollagena_sistematicheskiy_analiz_molekulyarnyh_mehanizmov_vozdeystviya/#ixzz6QBd2n0mu

 

Кальцемін® Сільвер

 

6-silver (1).pngКальцемін® Сільвер має найбільшу кількість вітаміну D3 серед усієї лінійки Кальцемін®, що вкрай важливо для засвоєння кальцію у людей старше 50 років.

 

Склад: 1 таблетка містить: кальцію (кальцію карбонату,  кальцію цитрату) 500 мг, вітаміну D3 (холекальциферолу) 400 МО, магнію (магнію оксиду) 40 мг, цинку (цинку оксиду) 7,5 мг, міді (міді оксиду) 1 мг, марганцю (марганцю сульфату) 1,8 мг, бору (натрію борату) 250 мкг.

 

Спосіб застосування та дози: дорослим та дітям віком від 12 років по 1 таблетці під час їди 1–2 рази на добу. Запивати достатньою кількістю води (200 мл). Максимальна добова доза не повинна перевищувати 3 таблетки, вкриті оболонкою.

 

Показання:
Комплексне лікування остеопорозу різного генезу: менопаузального, сенільного, ідіопатичного, стероїдного, зумовленого тривалою іммобілізацією та його ускладнень (переломів тощо), а також тяжких захворювань зубів та пародонту. Рекомендується як базисний засіб при застосуванні антирезорбентів (замісна гормональна терапія, кальцитонін, бісфосфонати) та стимуляторів формування кісткової тканини. Для зменшення ризику переломів при дефіциті кальцію, вітаміну D, мінералів у раціоні харчування у людей віком від 50 років.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті calcemin.com.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Кальцемін® Адванс. Таблетки, вкриті оболонкою. РП № UA/7110/01/01 від 13.10.2017. Кальцемін® Сільвер. Таблетки, вкриті оболонкою. РП № UA/7138/01/01 від 13.10.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

 

Канеспор®

7-канеспор.png Канеспор® крем – ефективний* крем для лікування мікозів шкіри та нігтів, здатний діяти на всіх відомих збудників грибкової інфекції.

 

Випускається у вигляді крему.

 

1 г крему містить 0,01 г біфоназолу.

 

Показання:

Лікування грибкових захворювань шкіри, спричинених чутливими до біфоназолу збудниками (дерматофітами; дріжджовими, пліснявими грибками та іншими грибковими інфекціями; 

Malassezia furfur та Corynebacterium minutissimum):

- поверхневі кандидози та мікози шкіри (у тому числі мікози ступнів та міжпальцевих проміжків, мікози кистей, мікози гладенької шкіри та складок шкіри на тілі);

- різнобарвний лишай;

- еритразми;

- обробка нігтьового ложа при проведенні курсу лікування грибкових захворювань нігтів після видалення нігтьової пластини.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* Tronnier H, Herling M, Wiebusch M, et al. Investigations into the anti-inflammatory effect of bifonazole. Aktuelle Dermatologie 2005;31:21–6 

 

 

7-канеспор-набор.png Канеспор® Набір – набір для ефективного* і безболісного місцевого лікування нігтів, уражених грибком.

 

Випускається у вигляді мазі для зовнішнього застосування, по 10 г у тубі з дозатором, 15 смужками водостійкого пластиру та 1 скребком (скребок-пилочка для нігтів) у комплекті.

 

1 г мазі містить 10 мг біфоназолу та 400 мг сечовини.

 

Показання:

Лікування грибкових інфекцій нігтів пальців рук і ніг з атравматичним видаленням нігтів та одночасною антимікотичною дією.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* Tietz HJ, Hay R, Querner S, Delcker A, Kurka P, Merk HF. Efficacy of 4 weeks topical bifonazole treatment for onychomycosis after nail ablation with 40% urea: a double-blind, randomized, placebo-controlled multicenter study. Mycoses. 2013 Jul;56(4):414-21 

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Канеспор® крем. РП № UA/3589/01/01 від 08.07.2015; Канеспор® набір. РП № UA/6241/01/01 від 09.03.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

 

Кларитин® – оригінальний лоратадин, перевірений часом.

 

8_1_Claritine_Tab.png Кларитин® таблетки

1 таблетка містить 10 мг лоратадину.

 

Показання:

Алергічний риніт

Хронічна ідіопатична  кропив’янка

 

Ефект 24 години

 

Застосування лікарського засобу:

Дорослим та дітям від 2-х років при масі тіла більше 30 кг – (10 мг) 1 таблетка 1 раз на добу.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

8_2_Claritine_Sirop_60.png Кларитин® сироп

 

Показання:

Алергічний риніт

Хронічна ідіопатична кропив’янка

 

Ефект 24 години

Персиковий аромат

 

 

Застосування лікарського засобу:

Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 10 мл сиропу 1 раз на добу.

Діти віком від 2 до 12 років із масою тіла більше 30 кг – 10 мл сиропу 1 раз на добу.

Діти віком від 2 до 12 років з масою тіла менше 30 кг – 5 мл сиропу (5 мг лоратадину) 1 раз на добу.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.claritin.com.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Кларитин®.Таблетки. РП № UA/10060/01/01 від 08.05.2019. Кларитин®. Сироп. РП № UA/2171/02/01 від 04.12.2015. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

Назол®

Симптоматичне лікування гострого риніту.

Легко підібрати від нежитю кожному свій Назол®
 

9_1_Nazol_10ml_Front.png Назол®

Для дорослих та дітей з 6 років.
Діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид 0,05%
 

Назол® – до 12 годин протинабрякової дії.

 

Назол® – для дорослих та дітей з 6 років.

Ефект до 12 годин.

Не сушить слизову оболонку носа.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

9_2_Nazol_Advance.png

 

Назол® Адванс

 

Для дорослих та дітей з 6 років.

 

Діюча речовина: оксиметазоліну гідрохлорид 0,05%


Також містить ментол, камфору і евкаліптол, що відомі своїми антисептичними, регенераційними, а також іншими цілющими властивостями.* 

 

Ефект до 12 годин.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* С.С.Солдатченко та співавт. Ефірні олії – аромат здоров’я. - Сімферополь. – Таврида. -2003. 192С.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Назол®. Спрей назальний. РП № UA/9483/01/01 від 14.07.2017. Назол® Адванс. Спрей назальний. РП № UA/9480/01/01 від 04.09.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

Реліф® – симптоматичне лікування геморою.

 

Лінійка Реліф® – це індивідуальний підхід до лікування геморою при: кровоточивості, болю, свербежу та запаленні.

 

Геморой із болем


11_1_Relief_Advance_Supozytorii.png Реліф® Адванс супозиторії

по 1 супозиторію до 4 разів на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

11_2_Relief_Maz_Advance.png

Реліф® Адванс мазь

до 4 разів на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

 

Геморой із кровоточивістю*

 

11_3_Relief_Supozytorii.pngРеліф® супозиторії ректальні

по 1 супозиторію до 4 разів на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

11_4_Relief_Maz.png

 

Реліф® мазь ректальна

до 4 разів на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

 

Геморой із свербежем та мокнуттям

 

11_5_Relief_Ultra_Supozytorii.pngРеліф® Ультра супозиторії ректальні

по 1 супозиторію до 4 разів на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

 

 

Реліф® Про – швидкий анестетик** та сильний стероїд*** для лікування геморою.

 

Геморой із вираженим запаленням, болем, набряком, печінням

 

11_6_Relief_Pro_Supozytorii (1).png Реліф® Про супозиторії ректальні

1 супозиторій 2 рази на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

 

Геморой із вираженим запаленням, болем, набряком, печінням або екземою аноректальної ділянки

 

11_7_Relief_Pro_tube.pngРеліф® Про крем ректальний

до 2 разів на добу

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

Чому Реліф®?

Це індивідуально: у лінійці Реліф® є різні види та форми під кожен симптом чи їх комплекс.

Це зручно: аплікатор мазей та крему Реліф® має кілька отворів, що дозволяє рівномірно нанести препарат на уражені ділянки.

Це ефективно: діючі речовини кожного з видів Реліф® мають доведену ефективність при місцевому застосуванні.

Це якісно: висока якість від європейського виробника.

 

* Судиннозвужувальний ефект фенілефрину сприяє зниженню місцевої кровоточивості. D.J.Carucci, R.Scott, C.Perce, D.J.Innes, G.T.Rodeheaver, J.G.Kennedy, R.F.Edlich. Evaluation of Hemostatic Agents for Skin Graft Donor Sites / JBCR. 1984. - Vol.5. No4. P.321-323. 
** Згідно з класифікацієюCovino BG. Pharmacology of local anaesthetic agents. Br J Anaesth. 1986 Jul; 58(7):701-16
*** B. Havlickova, G. H. Weyandt. Therapeutic management of anal eczema: an evidence-based review. Int J Clin Pract,November 2014,68,11,1388-1399.

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.relief.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Реліф® Адванс. Супозиторії ректальні. РП № UA/7089/01/01 від 25.07.2017. Реліф® Адванс. Мазь ректальна. РП № UA/1953/01/01 від 02.10.2019. Реліф®. Супозиторії ректальні. РП № UA/3173/02/01 від 06.03.2018. Реліф®. Мазь ректальна. РП № UA/3173/01/01 від 22.07.2019. Реліф® УЛЬТРА. Супозиторії ректальні. РП № UA/1954/01/01 від 12.08.2019. Реліф® ПРО. Супозиторії ректальні. РП № UA/10318/02/01 від 30.08.2019. Реліф® ПРО. Крем ректальний. РП № UA/10318/01/01 від 30.08.2019. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

12-rennie.png

 

Ренні® від печії

 

Починає діяти через 2 хвилини*.

Без алюмінію та альгінатів.

Дозволений до застосування у вагітних.

 

Швидка нейтралізація соляної кислоти (2-5 хвилин).

 

Містить компоненти, які є природними для організму людини (кальцій і магній).

 

1-2 таблетки жувальні в період больових відчуттів або печії. 

 

РЕННІ® з апельсиновим смаком – Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

РЕННІ® з ментоловим смаком – Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

РЕННІ® без цукру – Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* Застосування 2 таблеток Ренні® без цукру натщесерце підвищує pH вмісту шлунка вище базової позначки вже протягом 2 хвилин.

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.rennie.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: РЕННІ® з апельсиновим смаком. РП №UA/7799/01/01 від 08.11.2017. РЕННІ® з ментоловим смаком. РП №UA/7798/01/01 від 22.12.2017. РЕННІ® без цукру. РП №UA/6025/01/01 від 31.01.2017. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png

Завдяки збалансованому комплексу 13 вітамінів, 9 мінералів та коензиму Q10, Супрадин® Актив постачає до організму елементи, необхідні для енергетичного обміну та відчуття приливу внутрішніх сил для активного життя.

 

Супрадин® для дорослих та дітей з 12 років

13-1-супрадин.png

Супрадин® Актив №10, №30 – це комплекс 13 вітамінів та 9 мінералів, посилений вітамінами групи В* із коензимом Q10, для підтримки імунітету, нормалізації енергетичного обміну та активного життя.

 

Форми випуску:
Супрадин® Актив №30, таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

*Порівняно з рештою препаратів сімейства Супрадин®.

 

 

13-2-супрадин.png

 

Супрадин® Актив №10, таблетки шипучі.

 

 

Супрадин® для дітей

13_3_supradin_box.png

 

Супрадин® Магічне Драже №90 – це корисні та смачні вітаміни у формі жувальних драже, що містять комплекс важливих вітамінів, у тому числі: вітамін К – сприяє росту та мінералізації кісток, вітамін Е – сприяє зміцненню імунітету, біотин – підтримує енергетичний обмін.

 

Дітям від 3 років – по 2-3 драже на день під час їди.

Дітям від 7 років по 3 драже на день під час їди.

 

https://lpi.oregonstate.edu/mic/vitamins/vitamin-K
https://lpi.oregonstate.edu/mic/vitamins/vitamin-E
https://lpi.oregonstate.edu/mic/vitamins/biotin
 

 

13-4-супрадин.png

 

Супрадин® Ведмежуйки №30, №60 – це корисні та смачні вітаміни у формі маленьких ведмежаток для дітей від 3 років. Містять комплекс важливих вітамінів для загальної вітамінної підтримки, а також вітамін С та вітамін Е, що сприяють зміцненню імунітету.

 

Дітям від 3 до 6 років – по 1 – 2 жувальні пастилки на добу.

Дітям з 7 до 13 років – по 1 – 3 жувальні пастилки на добу.

 

https://lpi.oregonstate.edu/mic/vitamins/vitamin-C
https://lpi.oregonstate.edu/mic/vitamins/vitamin-E
 

 

13_5_supradin_rozumnajshki_banka.png  Alternative text

 

Супрадин® Розумняшки №30 – це корисні та смачні вітаміни у формі рибок та морських зірочок для дітей від 4 років. Містять комплекс важливих вітамінів, а також холін та Омега-3, які сприяють: росту, розумовому розвитку, чіткості зору дитини.

 

Дітям від 4 до 12 років – 2 пастилки на добу.

 

http://lpi.oregonstate.edu/infocenter/othernuts/choline/
http://lpi.oregonstate.edu/mic/other-nutrients/essential-fatty-acids
Stonehouse W. et al. DHA supplementation improved both memory and reaction time in healthy young adults: a randomized controlled trial // The American Journal of Clinical Nutrition.


 

13_6_supradin_lecitin_box.png

 

Супрадин® Лецитин гель – постачає до організму дитини вітаміни, лецитин і бета-каротин, необхідні для зміцнення імунітету, особливо в сезон застуди, підвищення уваги, пам’яті, кмітливості, покращення адаптації в дитячому колективі.

 

Дітям з 1 до 3 років – по ½ чайної ложки 1 раз на добу.

Дітям з 3 до 6 років – по 1 чайній ложці 1 раз на добу.

Дітям з 6 років – по 1 чайній ложці 2 рази на добу.

 

https://lpi.oregonstate.edu/mic/vitamins/
https://lpi.oregonstate.edu/mic/other-nutrients/choline

 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті supradyn.ua.

 

Реклама. Дієтичні добавки. Не є лікарськими засобами.

Терафлекс® – послідовне лікування остеоартриту.

 

14-1-tera.png

Капсули Терафлекс® – комбінований хондропротектор для базисного лікування остеоартриту.

 

Склад: D-глюкозаміну гідрохлорид – 500 мг, 
             натрію хондроїтину сульфат – 400 мг

 

Показання:

Первинні та вторинні остеоартрози;

остеохондрози;

плечолопатковий періартрит;

переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).

 

1 капсула 3 рази на добу 3-6 місяців.

 

При тривалому прийомі компоненти Терафлекс®:

Зменшують прояви болю*.

Сприяють відновленню хрящової тканини суглобів.

Дозволяють відмінити прийом НПЗП в 1/3 випадків**.

Покращують функцію суглоба***.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* Прийом препарату Терафлекс® призводив до достовірного зменшення болю за ВАШ і збільшення функціонального індексу Лекена через 6 місяців терапії (p˂0,01), через 3 роки терапії число хворих з рентгенологічним прогресуванням гонартроза відрізнялося на 25% від контрольної групи. Светлова М.С. Патогенетическое лечение остеоартроза коленных суставов // Современная ревматология, 2012. № 3. С.  44–49. 
** Через 3 роки лікування препаратом Терафлекс® 27,7% пацієнтів повністю відмовилися від прийому нестероїдних протизапальних засобів. Светлова М.С. Влияние длительной терапии Терафлексом® на симптомы и качество жизни у больных с  ранними стадиями гонартроза // Современная ревматология, 2010. № 2. С. 47–53. 
*** 2-річне застосування комбінації глюкозаміну и хондроїтину мало статистично вірогідну (p=0.046) відмінність у ширині щілині суглоба у порівнянні з групою плацебо: середня різниця склала 0,10 мм (95% довірчий інтервал 0,002 мм до 0,20 мм). Fransen M et al. Glucosamine and chondroitin for knee osteoarthritis: a double-blind randomised placebo-controlled clinical trial evaluating single  and combination regimens // Ann Rheum Dis. 2015 May; 74 (5): 851–858.


 


14-2-tere.png

Терафлекс Адванс® – кдозволяє зменшити біль та запалення при остеоартриті.

 

Склад: глюкозаміну сульфат – 250 мг
             натрію хондроїтину сульфат - 200 мг 
             ібупрофен – 100 мг
 

Показання:

Больовий синдром при первинному та вторинному остеоартрозі суглобів кінцівок і міжхребцевих дисків.

 

Зменшує запалення та біль з перших днів лікування остеоартриту*.

Захищає суглобовий хрящ від руйнування.

Добре переноситься**.

Має мінімальний ризик ускладнень, що пов’язані з НПЗП***.

 

2 капсули 3 рази на добу до 20 діб.

 

Повна інформація наведена в Інструкції для медичного застосування.

 

* У хворих на ОА, вже на 10-й день терапії препарат Терафлекс Адванс® сприяв зменшенню больового синдрому, а також скутості як прояву запалення. Поворознюк В.В. и соавт. Эффективность препарата Терафлекс® Адванс: результаты нового мультицентрового исследования // Новости медицины и фармации, 2010. № 20 (346). 
** При прийомі препарату Терафлекс Адванс® у пацієнтів  з ОА протягом 1 місяцю та наступним спостереженням протягом 2-го місяцю побічних ефектов не було відзначено. Поворознюк В.В., Дзерович Н.И. Эффективность препарата Терафлекс® Адванс в лечении болевого  синдрома при остеоартрозе коленных суставов // Здоров’я Украины, 2006. №17. С. 2–3. 
*** Castellsague J et al. Individual NSAIDs and upper gastrointestinal complications: a systematic review and meta-analysis of observational  studies (the SOS project) // Drug Saf. 2012 Dec 1; 35 (12): 1127–1146.
 

З додатковою інформацією ви можете ознайомитися на сайті theraflex.com.ua.

 

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: Терафлекс®. Капсули. РП № UA/7749/01/01 від 17.01.2018. Терафлекс® Адванс. Капсули. РП № UA/4142/01/01 від 04.12.2015. ТОВ «Байєр», вул. Верхній Вал 4-Б, тел. (044) 220 33 00. Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.


самолечение (1)_2.png