Norge

Kontakt oss

Har du spørsmål eller vil du kontakte en av våre medarbeidere? Her finner du en liste over kontaktpersoner i alle avdelingene våre:

Bayer AS

Postadresse: Postboks 193, 1325 Lysaker

Besøksadresse: Drammensveien 288, 0283 Oslo

Telefon: +47 23 13 05 00

E-mail: bayer.sentral@bayer.com

 

Alle generelle forespørsler til selskapet, forespørsler fra myndigheter, NGO'er og utdanningsinstitusjoner, forespørsler om sponsing og events, henvendelser fra medier:

 

Communications, Public Affairs & Sustainability Manager

Frode Nakkim

Telf: +47 90 72 56 52

E-mail: frode.nakkim@bayer.com

Country Manager

Stig Viktor Olsen

Tlf: +47 90 55 52 70

E-mail: stig.olsen@bayer.com

 

Medical Director

Willemijn Comuth

Tlf: +47 41 28 81 10

E-mail: willemijn.comuth@bayer.com

 

Medical information (Pharmaceuticals)

Medisinske spørsmål og bestilling av artikler: medinfo.scand@bayer.com

Vær oppmerksom på at vi som legemiddelfirma dessverre ikke kan gi personlige medisinske råd, men må i slike tilfeller henvise pasienten til egen lege.

 

Territory Sales Manager

Andreas Røskaft

Tlf: +47 99 28 59 55

E-mail: andreas.roeskaft@bayer.com

 

 

Crop Protection

Svein Bakken

Tlf: +47 91 14 71 60

E-mail: svein.bakken@bayer.com

 

Product Supply Operations

Thomas Birger Eden-Jensen

Tlf: +47 90 91 11 73

E-mail: thomas.eden-jensen@bayer.com

 

Head of QA and HSE

Alexander Pontius

Mobile: +47 413 20727

E-mail: alexander.pontius@bayer.com

 

Head of Chemistry

Olav Ryan

Tlf: +47 99 45 72 94

E-mail: olav.ryan@bayer.com

 

Radiation Protection Officer

Jørgen Borrebæk

Tlf: +47 98 02 48 18

E-mail: joergen.borrebaek@bayer.com

 

 

Head of HR

Anita Sollie

Tlf: +47 90 13 97 15

E-mail: anita.sollie@bayer.com

 

Managing Director
Jan Børge Jakobsen
Tlf: +47 95 75 39 04
E-mail: jan.jakobsen@bayer.com

 

Head of Legal, Patents and Compliance
Erik Helstad
Tlf: +47 41 47 01 66
E-mail: erik.helstad@bayer.com

 

Head of Finance and Accounting
Ann-Christin Siltvedt
Tlf: +47 92 22 60 69
E-mail: ann-christin.siltvedt@bayer.com

 

Facility Coordinator
Vilde Hoen
Phone: +47 41769409
E-mail: vilde.hoen@bayer.com

 

Country IT
Per Joar Mogset
Mobile: +47 95 28 05 20
E-mail:  perjoar.mogset@bayer.com